Meist

Oleme tegutsenud juba aastast 2000 erinevate transpordi teenuste osutamisega. Põhiliseks tegevusalaks on olnud kallurveod, erinevad multilift seadmega veod ja rahvusvaheline transport. Meie eesmärgiks on pakkuda oma senistele ja tulevastele klientidele usaldusväärset ja püsivat koostööd paindliku hinnakujundusega.

Oma teenuseid pakume põhiliselt Tallinnas ja Harjumaal, kuid kokkuleppel kliendiga ka üle Eesti. Koostöös oma klientidega ehitame tulevikku, sest ka kõige suuremad asjad saavad alguse väikestest.=)

 

Veotehnika

Pakume kalluri teenust kuni 30 tonnise kandevõimega kallurautodega. Kallurvedusid teostame nii teenustööna, kui koos materjalide müügiga ning nii era-, kui äriklientidele.
Hinnaarvestus toimub tunni-, kilomeetri või tonnkilomeetri põhiselt. Tööpiirkond on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa kuid kokkuleppel ka mujal.
Kui olete huvitatud täitke tellimisvorm ning meie logistik edastab Teile hinnapakkumise ja kõik muud vajalikud üksikasjad.

 

Rahvusvaheline veoteenus

Osutame rahvusvahelist veoteenust rendihaagistega ekspedeerimis- ja logistikaettevõttetele. Meie autojuhtidel on hea kogemus kaubaveol Rootsis, Taanis, Norras ja ka Hispaanias ning Prantsusmaal.

 

Ehitus-, lammutus- ja koristusjäätmetevedu

Meie partnerite juures www.prygiekspert.com leiad soodsate hindade ja meeldiva teeninduse juures lahenduse probleemidele, mis puutub suures koguses               (7-30 m3) ehitus-, lammutus- ja koristusjäätmete vedu.

Kes vajadusel aitavad Sind jäätmete pealelaadimisel ja erinevatel  koristus- ning lammutustöödel.